Haber

Kayseri Kocasinan’daki atölye fabrika gibi çalışıyor

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Kocasinan Belediyesi’ne bağlı Oruçreis Mahallesi’ndeki atölyede; Elektrik, kaynak, yağlama ve motor aksamlarının bulunduğu alandaki çalışmaları denetleyen Lider Ahmet Çolakbayrakdar, çalışanlarla sohbet etti.

Ortada çok sayıda atölyenin bulunduğu bakım merkezi ile işlerin daha hızlı, daha kaliteli, daha verimli ve daha ekonomik hale getirildiğini belirten Önder Çolakbayrakdar; “Araçlarımızın bakım, onarım ve modifikasyonlarının yanı sıra kaynak, marangoz gibi birçok noktada yapılması gereken her şey kendi çalışanlarımız tarafından yapılıyor. ‘Kendi kendine yeten bir belediye olmak’ adına park ve bahçelerde, fen işlerinde ya da makine temininde olsun her alanda üretebilen ve ihtiyaçlarımızı karşılayabilen bir belediyeyiz. Kocasinan Belediyemizin tüm araçlarında ihtiyaç varsa tamir, tadilat ve yenisi yapılacaksa yeni üretimler yapıyoruz. Atölyemizde belediyemizin ihtiyaçlarını karşılayarak Kayseri ve Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlıyoruz.

Başkan Çolakbayrakdar, Kayseri halkına en yeterli hizmeti verebilmek için çalışmalarını artırarak sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu