Yaşam

Kısmetse Olur’un Gelin Adayı Yaren Dağ’ın Estetiksiz Eski Hali Ortaya Çıktı!

YouTube’da yeni yarışmacılarla yayın hayatına başlayan Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nün gelin adaylarından 24 yaşındaki hemşire Yaren, 5 yıl sonra estetiksiz olarak ortaya çıktı. Yıllar önce tüp mide ameliyatı olan gelin adayı Yaren’in eski hali görenleri şok etti.

Kısmetse Olur, evlilik programlarının yasaklanmasının ardından nihayet farklı sunucular ve yarışmacılarla geri döndü.

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü’nün bomba gibi bölümleriyle YouTube’da yayınlanmaya başlayan programın sunucusu Öykü Serter oldu.

Gözler eski yarışmacıları arasa da yeni dönem yarışmacıları da büyük ilgi gördü. 9 gelin ve 9 damat adayının hayatlarının aşkını bulmak için katıldığı program sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.

İlk günden itibaren özellikle kadın yarışmacıların photoshoplu halleri gündem oldu. Instagram hesaplarındaki fotoğraflarla alakası olmayan kadın yarışmacılar çok konuşuldu.

Bu isimlerden biri de şüphesiz Yaren Dağ’dı. 24 yaşındaki gelin adayının fotoğraflarıyla programdaki durumu arasındaki fark görenleri şok etti.

Photoshop ile bambaşka bir insana dönüşen Yaren, şimdi eski haliyle karşımıza çıktı. Hemşire olan gelin adayının estetik ameliyat olmadan önceki hali gündem oldu.

Yıllar önce tüp mide ameliyatı olan Yaren’in önceki ve sonraki durumunu karşılaştıran bir doktorun paylaşımında Yaren’in eski hali dikkat çekti.

Yarışma başladığından beri Yaren’i üç farklı insan olarak gördük. ? Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu