Haber

Karayollarında Kontrollü Taşıma Sağlanıyor

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, TEM Otoyolu Adapazarı Kavşağı otoyol çıkış kollarında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle her gün 21.00-06.00 saatleri arasında gişeler istikametindeki otoyoldan çıkışlar çift yönlü trafiğe kapatılacak.

Bergama-Soma yolunun 8-11. Kilometre ortasındaki kavşak imalat çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Seben kavşağı-Nallıhan yolu 0-10. Mil ortasındaki üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten çift yönlü ve 07.00-18.00 saatleri arasında yapılıyor.

Taşucu-Silifke-Erdemli yolunun 17-18. Yol yapım çalışmaları nedeniyle kilometre ortasında yer alan Yeşilovacık T1 tüneli giriş konumunda ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Alaca-Zile yolunun 5-12. Kilometrelerce ortasındaki yol yapım çalışması nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak yapılıyor.

Gümüşhane-Bayburt yolu 5-8. Kilometrelerce ortasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü ulaşım sağlanıyor.

Fethiye-Seydikemer-Kaş yolu 20-39, Yenişehir-Bilecik yolu 0-16, Karabük-Kastamonu yolu 9-11. Kilometrelerin ortasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılıyor.

Gelibolu-Eceabat yolunun 47-52. Kilometrelerin ortasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek taraftan gidiş-dönüş olarak sağlanıyor.

akincilarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu