Haber

Cumhurbaşkanlığı adayı Kılıçdaroğlu: Devlet ciddi olacak

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Edirne ziyaretinin ardından Bulgaristan’ın Kırcaali kentine gitti.

Kemal Kılıçdaroğlu, Bulgaristan’ın Kırcaali Belediyesi’ni ziyaret ederek Hak ve Özgürlükler Hareketi Başkanı Mustafa Karadayı, Belediye Başkanı Hasan Azis ve beraberindeki heyet ile görüştü.

‘DEVLET SEYİRCİ İLE DEVLET OLACAK’ KEMAL’

Kemal Kılıçdaroğlu da Twitter hesabından Kırcaail tabelası önünde açıklama yaptığı bir görüntü paylaştı. Kılıçdaroğlu, paylaştığı görselde şunları ifade etti:

“Size Kırcaali’den sesleniyorum. Söyleyecek tek sözüm var. Türk Dünyası politikası, Akdeniz politikası, dış politikası ve savunma sanayi politikası. Bunlar devlet politikasıdır. Ve devlet politikası partilerden bağımsızdır. Çünkü devlet kalıcıdır. Sovyet rejimi bu, parti devlet gibi davranıyor, ‘Kemal Bey gelince duracak, bu duracak’ algısı var artık para dilenen bir Türkiye görmeyeceksiniz. herkesin kapısına geliyor ve ‘Ben yaptım, yapmayın’ diyor. Merak etmeyin. Kırcaali’den herkese yürekten selamlar.” (HABER MERKEZİ)

haber-baglar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu