Yaşam

TOMMY HILFIGER 2023 İLKBAHAR KOLEKSİYONUNU TANITTI

Tommy Hilfiger, 2023 İlkbahar Koleksiyonunu Tommy Hilfiger Showroom Ferko Signature Plaza’da düzenlenen davetle tanıttı. PVH Türkiye Tommy Hilfiger Kurumsal Bağlantı ve Pazarlama Kıdemli Müdürü Anita Koncabahar’ın ev sahipliğinde düzenlenen lansmanda İlkbahar 2023 Tommy Hilfiger Koleksiyonu’ndan çağdaş stiller dikkat çekti. Etkinlikte Tommy Hilfiger Kadın, Tommy Hilfiger Erkek, Tommy Jeans, Tommy Hilfiger Icons, Tommy Hilfiger Ayakkabı ve Tommy Hilfiger Aksesuar Koleksiyonları tanıtıldı.

Fatih Tezcan, Şeyda Malkoç, Anita Koncabahar, Defne Ercan, Başak Cemşit, Emre Karacan

Tommy Hilfiger İlkbahar 2023 Koleksiyonu’nda klasik çizgiler çağdaş tasarımlarla güncelleniyor. Deniz mavisinden okyanus mavisine, beyazdan krem ​​tonlarına uzanan stiller, Monogram desenli modeller, kolej kabanları, merserize-keten ve pamuklu kumaşlar, lacivert çizgili üstler yaz günleri için büyük bir rahatlık sunuyor.


Tommy Hilfiger İlkbahar 2023 Koleksiyonu’nun dikkat çeken kapsül koleksiyonlarından biri olan Tommy Hilfiger & Andy Warhol, özel dikimli polo ve pamuklu Bermuda şortlar, poplin gömlekler, dikim ceketler ve pantolonlardan oluşan yaz koleksiyonlarıyla dikkat çekiyor.

İlkbahar 2023 Koleksiyonu tanıtımına katılan Tommy Hilfiger Türkiye İcra Kurulu Üyeleri Fatih Tezcan, Defne Ercan, Başak Cemşit, Şeyda Malkoç, Anita Koncabahar ve Emre Karacan; Hivda Zizan Alp, Hayal Büyüktetik, Nil Ninat ve Zeynep Soylu gibi isimler tasarımları yakından inceleme fırsatı buldu.

haberdemirozu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu