Haber

Hatay’da Gülben Ergen’in ‘Depremi Unutma’ videosunu çektiği sahanın sahibinden yanıt!

6 Şubat’ta meydana gelen deprem felaketinin ardından depremin en büyük yıkımın yaşandığı Hatay’da bir tarlada ‘Depremi unutmayın’ mesajlı bir görüntü yayınlayan Gülben Ergen’e saha sahibinden sert yanıt geldi. .

6 Şubat 2023 Pazartesi… Tüm Türkiye’de yasanın uyandığı günün merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7,7 büyüklüğündeki deprem, 11 ilde yıkıcı sonuçlara yol açtı.

Depremin en büyük etkisi ve kaybı Hatay’da meydana geldi. Kahramanmaraş depreminden sonra Hatay’da da birçok bağımsız deprem meydana geldi.

Binlerce vatandaşımızı kaybettiğimiz Hatay adeta bir hayalet şehre dönmüştü.

Hataylılar, ne Hatay’ı ne de depremi unutmayacaklarını haykırmak istercesine yürüyüşler düzenlemeye başlarken, bir destek de Gülben Ergen’den geldi.

Ergen’in ‘Hatay/Kırıkhan’da bir haşhaş tarlasından arıyorum☀️ Bayramı bu topraklarda geçirmekten mutluyum. Buradaki herkesin umudunu ve yaşam sevincini yenilemesi gerekiyor. Yaralar iyileşmeye devam ediyor.’ Yaptığı açıklamayla paylaştığı görüntü bir kesim tarafından beğenilirken, bir kesim tarafından ‘romantizm’ şeklinde tepkilere neden oldu.

Gülben Ergen’in fotoğrafı çektiği sahanın sahibinden sert yanıt geldi.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

kemerhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu