Haber

Az önce deprem nerede oldu? Deprem mi oldu? SON DAKİKA! Bugün deprem oldu mu? AFAD ve Kandilli’deki son deprem listesi!

Deprem mi oldu? Az önce deprem nerede oldu? soru araştırılıyor. Beyin sarsıntısı hissedenler yakınımda beyin sarsıntısı araştırması yapıyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi en son deprem bilgilerini paylaşıyor. Ülkemizde de ufak sarsıntıların yanı sıra zaman zaman rahatsız edici sarsıntılar da yaşanabiliyor. İstanbul’da deprem mi oldu? İzmir’de sarsıntı mı oldu? Ankara’da deprem mi oldu? İşte AFAD’ın son deprem listesi ve Kandilli Rasathanesi’nin son deprem listesi!

DEPREM Mİ OLDU?

AFAD’ın son depremler ve Kandilli’deki son depremler listesine göre deprem oldu mu, depremin şiddeti ne kadar oldu sorularına yanıt bulabilirsiniz. Aşağıdaki Son dakikaSarsıntı listesi ile son depremler ve depremin şiddeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

AFAD SON ZORLUK LİSTESİ

Afet ve Acil Durum İdaresi Beyin Sarsıntı Dairesi Başkanlığı en son deprem haberlerini vatandaşlara ulaştırmaya devam ediyor.

AFAD SON DEPREM

KANDİLLİ SON ZORLUK LİSTESİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika depremi haberler i ile vatandaşa anlık deprem haberi veriyor. Kandilli Rasathanesi yerel olarak deprem araştırmaları yapmakta ve sitesindeki son 500 depremi kamuoyuna sunmaktadır.

KANDİLLİ SON sarsıntı

BUGÜN Mİ OLDU?

Bugün deprem oldu mu sorusunun cevabını takip etmek için Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın internet sitesini takip edebilirsiniz. Burada anlık titreşim analizleri yapılmakta ve en güncel bilgilerle sunulmaktadır. Son 500 depreme kadar bugün mü dün mü deprem oldu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’da bulabilirsiniz.

DEPREM NEREDE OLDU?

Son dakika deprem haberleri ve depremin şiddeti sorusuna ayrıca AFAD ve Kandilli deprem listesi veya Haber.com’un en son depremler sayfasına ulaşabilirsiniz.

haber-kelkit.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu